Šogad sacensību ietvaros plānoti četri posmi. 

Viens no posmiem norisināsies Igaunijā “Porsche Ring” trasē. Trīs posmi norisināsies Latvijā, Biķernieku trasē. Šosezon trasē pēc pauzes sola atgriezties iepriekšējo gadu čempioni.

Šī gada 28. maijā, kad Biķernieku trasē tiks uzsākta “Dzintara Aplis” 2022. gada sezona, notiks pirmās sacensības. Kā ierasts redzēsim VAZVolga un Formula klases, kur braucēju rindas papildinās arī jauni dalībnieki. Volgas startēs divās ieskaišu klasēs – Volga un Volga 406. Sacensību ietvaros uz starta pievienosies arī seriāls ”ABC Race”, kurš aizvadīs sezonas otro posmu.

Sezonas otrais posms “Rīgas Motormuzeja kauss” jau ierasti ap sevi pulcēs vēsturisko auto entuziastus un motorsporta veterānus. Šis pasākums būs īpašs, jo tiks veltīts Latvijas Antīko automobiļu kluba 50 gadu jubilejai. Šajās sacensībās uz starta redzēsim arī Formula Easter un Mondial klases sportistus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākumu laikā norisināsies arī “Senlietu kolekcionāru” un restauratoru saiets.

Sezonas noslēguma posms tiks aizvadīts Biķernieku lielajā apvienotajā aplī, kurā dalībnieki sacentīsies 100 minūšu sacensībās izmantojot obligāto PIT stop ar degvielas uzpildi. Trases konfigurācija vijas pa moto un auto apli kopā sastādot 5,5km, lai mērotu vienu apli. Šajās secensībās ar kopēju startu piedalīsies dažādu klašu automašinas.

„Dzintara Aplis” 2022. gada kalendārs:

1.posms – Rīga, “Biķernieki”, MANO CUP, 28. maijs (VAZ, VOLGA, ABC Race 2.posms)

2.posms – Rīga, “Biķernieki”, Rīgas Motormuzeja kauss, 17.jūlijs (VAZ, VOLGA, Formula, ABC Race 3.posms)

3.posms – Pērnava, “Porsche Ring”, ERKI SPORT, 28.augusts (VAZ, VOLGA, Formula)

4.posms – Rīga, „Biķernieki”, 100 MIN RACE, 17.septembris (VAZ, VOLGA, ABC Race un citas klases).