Jau 17. jūlijā Biķernieku trasē norisināsies Dzintara aplis sezonas pirmās autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2021”, kur sacensību ietvaros startēs Volga, Formula, VAZ un ABC RACE klases. Šogad šīs sacensības veltītas Biķernieku trases jubilejai, kura 30.jūlijā atzīmēs 55. gadadienu.

Šogad dalībnieki sacentīsies Lielajā autotrases konfigurācijā un trauksies garām Rīgas Motormuzeja līkumam priecējot arī Rīgas Motormuzeja apmeklētājus. Spraigas cīņas un elpu aizraujoši momenti gaidāmi visos 8 sacensību braucienos, kuros kopā uz starta izies vairāk kā 50 automašīnas. Sacensību sezonu atklās VAZ un VOLGU klases, kuras aizvadīs Dzintara aplis 1. un 2.posmu. Formula Easter un Formula Mondial klases sacentīsies par Igaunijas čempionāta 3. un 4.posmu. Seriālam ABC Race šis būs sezonas 3.posms.

Pasākums būs īpaši draudzīgs ne vien autosporta faniem, bet arī vēsturisko auto entuziastiem. Pasākuma ietvaros būs aplūkojama Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) Youngtimer Rally dalībnieku tehnika ar vairāk nekā 60 dažādu ražotāju autobūves spilgtākajiem modeļiem. Sacensībās arī šogad viesosies Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 19.kaujas nodrošinājuma bataljons. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja tuvāk iepazīt kaujas tehniku un aplūkot kaujas ieroču ekspozīciju.

“Rīgas Motormuzeja kauss” atbalsta „Falken”, Biķernieku kartinga halle, Jacob’s Creek, CareClinic, RedBull un Rīgas Motormuzejs.