VAZ 1600 klasē 1. braucienā uzvarēja Matīss Mežaks, kurš aizvadīja sīvu cīņu ar kvalifikācijas uzvarētāju Rūdolfu Šmitu. Otrajā braucienā cīņas izvērtās vēl spraigākas. Brauciena vadībā izrāvās Pēteris Laipnieks, bet par tālāko vietu sadalījumu cīnījas Rūdolfs Šmits, Vilnis Batraks un Matīss Mežaks. Mežaks ar Šmitu vairākas reizes mainījās pozīcijām līdz Mežaka automašīnai radās tehniskas problēmas, un sportists bija spiests izstāties. Uzvaru otrajā braucienā izcīnīja Pēteris Laipnieks, kurš uzvarēja arī posma kopvērtējumā. Otrais kopvērtējumā Rūdolfs Šmits, bet trešais Kristaps Stepiņš.VAZ 1300 klasē 1. braucienā ātrāks bija Aivars Laipnieks, bet otrais Vecvanags, kurš bija ātrākais 1300 klases kvalifikācijā. Aivars Laipnieks uzvarēja arī otrajā braucienā, izcīnot uzvaru otrā posma kopvērtējumā. Trešo vietu otrajā posmā izcīnīja Harijs Ulpe.

Vēsturisko Formulu klasē ātrākais Pērnavas trasē abos sacensību braucienos bija Andris Griķis, uzvarot "Formula Mondial" ieskaitē un apsteidzot igauņu sportistus Jāku un Tāvi Kūlus. "Formula Easter" klasē uzvaru izcīnīja Roberts Toms.

"Volga" klasē par intrigu pirmajā braucienā parūpējās pirmā posma uzvarētājs Ainars Šēnfelds, kurš, lai arī kvalifikācijā izcīnīja pirmo vietu, saņēma sodu un bija spiests startēt no pēdējās pozīcijas. Tikai trīs līkumus pims finiša viņam izdevās apsteigt Normundu Dobumu un izcīnīt uzvaru. Otrajā braucienā norisinājās cīņa starp Šēnfeldu un Dobumu, pārāks šoreiz bija Dobums un, lai arī kopvērtējumā abiem vienāds puntu skaits, uzvara šoreiz tika Dobumam.