English

Pirmās sacensības 1.maijā

Autosporta fani sarosās, jo Biķernieku trasē notiks līdz šim vērienīgākās autošosejas sacīkstes - Ziemeļeiropas autošosejas sezonas atklāšanas posms! No 29. aprīļa līdz 1. maijam Ziemeļeiropas zonas un Baltijas autošosejas čempionāta posma „DEWALT GRAND PRIX” ietvaros būs iespēja vērot jaudīgākās automašīnas un vēl neredzēti lielu skaitu sportistus no Skandināvijas, Krievijas, Baltijas un citām valstīm!


Pirmo reizi Biķernieku trasē sacentīsies jaunākās paaudzes „Porsche” sporta automašīnas un „Chevrolet Camaro” automašīnas no Somijas, cīnoties Ziemeļeiropas zonas čempionātā, kas pirmo reizi norisināsies Rīgā. Tāpat trasē redzēsim skatītāju iecienītās Legend Car automašīnas. NEZ Legend Car 1. posmā piedalīsies vairāk nekā 30 braucēji no Somijas, Latvijas, Zviedrijas, Krievijas un iespējams arī Igaunijas, Gruzijas un Francijas. Ziemeļeiropas zonas čempionātā sacentīsies arī “V1600” klases sportisti un “BMW Xtreme” dalībnieki no Somijas un Igaunijas.

 

Baltijas autošosejas čemionāta "Dewalt Grand Prix" posma ietvaros Rīgā tiks aizvadītas Baltijas un Latvijas čempionāta „Kumho Challenge” sacensības, Igaunijas čempionāts „BMW” automašīnām un Baltijas čempionāts „Baltic Touring Car” spēkratiem. Sezonas pirmo posmu aizvadīs arī Baltijas 4H izturības čempionāta sacīkšu komandas. Grandiozās sezonas atklāšana sacensības 1. maijā noslēgts vēsturisko automašīnu seriāla „Dzintara aplis” dalībnieki. 

Ziemeļeiropas zonas sezonas atklāšanas posms trīs dienu garumā pulcēs 250 sportistus un 200 visdažādākos autosporta spēkratus. 

Tiekamies trasē!

Biļetes visu marta mēnesi lētāk! Pērc Biļešu Serviss kasēs vai http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/motoru-sports/ziemeleiropas-un-baltijas-autososejas-cempionats-dewalt-grand-prix-211069/